پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

مجتمع فولاد ارگ تبریز به عنوان عضو کوچکی از بدنه صنعت فولاد کشور، کیفیت و امنیت بالای محصول و جلب رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با استعانت از درگاه باریتعالی و بهره گیری از نیروهای متخصص، مجرب و دانشگاهی سعی دارد در مسیر ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات خود گام بردارد.
یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت، مهمترین پشتوانه‌ ما در این راه بوده است. بی شک حفظ ره آوردهای گذشته و همسویی با تحولات و چالش های پیش رو نیازمند نگرش جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.
اینک شرکت فولاد ارگ تبریز در حال توسعه کارخانه (خط نورد) و افزایش تولید سالانه خود در انواع اندازه های میلگرد جهت تأمین مصرف داخلی و حتی در صورت امکان صادرات به آسیای میانه و کشورهای اسلامی را نیز در دستور کار دارد.
امید است با اتکاء به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش و حمایت های مسئولان دلسوز، نقش موثری در اعتلای صنعت کشور عزیزمان و تولید ملی، خودکفایی و اشتغال بر عهده گیریم.